قوانین و مقررات

کاربر گرامی، از شما تقاضا میشود تا قبل از انجام خرید حتما متن توافق نامه را با دقت ملاحظه بفرمائید.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

بدیهی است که شما با پذیرش این توافق نامه به دیجی میلاد اجازه میدهید که در صورت لزوم برای تایید سفارشات، پیگیری سفارشات و یا عضویت در خبرنامه برای شما پیامک یا ایمیل ارسال کند. توجه داشته باشید تماس تلفنی با مشتریان از طرف دیجی میلاد تنها از طریق شماره تماس های مندرج در سایت، ارسال پیامک از طرف دیجی میلاد به مشتری تنها از طریق شماره های مندرج در سایت خواهد بود.
لذا مسئولیت و عواقب اشخاصی که تحت هر عنوان با نام دیجی میلاد از طرق دیگری به غیر از آنچه در بالا شرح داده شد، با شما ارتباط برقرار می کنند به عهده دیجی میلاد نخواهد بود. دیجی میلاد به اطلاعات خصوصی شما احترام گذاشته و تمامی تلاش خود را برای محافظت از آنها به کار می برد. در صورت ثبت نام در سایت دیجی میلاد، کاربر مسئول حفظ اطلاعات حساب کاربری اعم از نام کاربری و رمز و تمام فعالیت‌هایی که با حساب کاربری انجام می‌گردد، می‌باشد. کاربران با سن کم‌تر از ۱۸ سال تنها با اطلاع والدین و قیم قانونی از سایت دیجی میلاد خرید نمایند. دیجی میلاد از هیچ طریق دیگری بجز راههای ارتباطی مندرج در سایت به صورت رسمی با مشتریان خود ارتباط برقرار نمی‌کند.

 

ثبت سفارش

این اطمینان به شما داده میشود که تمامی سفارشات ثبت‌شده موردبررسی قرار خواهند گرفت و از طریق تماس، پیامک و ایمیل ، کاربر در جریان روند انجام سفارش قرار میگیرد. امکان ثبت سفارش در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد. کاربر باید به هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به طور کامل و شفاف در سایت درج کند در غیر این صورت پردازش و بررسی سفارش دچار مشکل می‌شود و تحویل کالا مقدور نخواهد بود. در مواردی دیجی میلاد به دلیل اتمام موجودی کالا در انبار مجبور به لغو خرید میشود که در این گونه موارد خریدار میتواند کالای جدید را جایگزین و یا اینکه کلا خرید را لغو نماید و بدیهی است در صورت لغو سفارش دیجی میلاد وجه پرداختی را به همان حسابی که بواسطه آن پرداخت از جانب سفارش دهنده انجام گردیده است مسترد خواهد نمود. دیجی میلاد مجاز خواهد بود فروش خود را به هر دلیلی متوقف سازد و در مورد سفارشاتی که تا قبل از توقف فروش شکل گرفته در صورت موجودی کالا در انبار روند ارسال را شروع کند. در غیر این صورت وجه پرداختی به خریدار عودت داده میشود و یا با هماهنگی قبلی کالای جدید ارسال خواهد شد. در مورد سفارشاتی که قیمت آنها سهوا به اشتباه در سایت درج شده است ، دیجی میلاد وجه مورد نظر را به حساب خریدار عودت خواهد داد.
دیجی میلاد مجاز خواهد بود فروش خود را به هر دلیلی متوقف سازد و در مورد سفارشاتی که تا قبل از توقف فروش شکل گرفته در صورت موجودی کالا در انبار روند ارسال را شروع کند. در غیر این صورت وجه پرداختی به خریدار عودت داده میشود و یا با هماهنگی کالای جدید ارسال خواهد شد. در مورد سفارشاتی که قیمت آنها سهوا به اشتباه در سایت درج شده است ، دیجی میلاد وجه مورد نظر را به حساب خریدار عودت خواهد داد. در صورت ثبت سفارش، لغو یک‌طرفه سفارش از سمت کاربر امکان‌پذیر نیست، مگر در مرحله قبل آماده‌سازی و ارسال با موافقت دیجی میلاد.

 

ارسال

تمامی خریدهای ثبت‌شده در دیجی میلاد طی اولین روز کاری موردبررسی قرار می‌گیرند و سفارش‌های تایید شده برای ارسال آماده میشوند. چنانچه خرید انجام شده در آخرین ساعت کاری هر روز ثبت شود بدیهی است در اولین روز کاری بعد مورد پردازش قرار گرفته و برای ارسال آماده میشود. ارسال کالا ظرف مدت ۲ روز از طرف دیجی میلاد ارسال می گردد. در صورتی که پرداخت مبلغ سفارش پیش از تحویل کالا صورت پذیرفته باشد، شخص تحویل گیرنده، چه کاربر سفارش دهنده باشد و چه شخص دیگری از طرف کاربر سفارش دهنده به عنوان تحویل گیرنده معرفی شده باشد، تنها در صورت ارائه کارت شناسایی معتبر قادر به تحویل گرفتن کالای ارسالی خواهد بود. در صورت تاخیر در هریک از مراجل فوق الذکر کار جق مطالبه هیچگونه خسارتی را نخواهد داشت.

 

 

حمل و نقل

تمامی کالاها در بخش ارسال دیجی میلاد به دقت و با رعایت تمامی نکات ایمنی بسته بندی و برای ارسال آماده میشوند. تمامی بسته ها با توجه به انتخاب کاربر برای روش ارسال تحویل شرکت های معتبر برای حمل میشوند. کاربر موظف است در زمان تجویل کالا به صورت تمام و کمال کالا را مورد بررسی قرار دهد. و از روشن شدن و عدم هر گونه خسارت وارده اطمینان جاصل کند و در صورت هر گونه مشکل از تجویل ان خودداری کند. چنانچه کالایی در حین حمل و نقل آسیب ببیند تمامی مسئولیت های آن به عهده شرکت حمل کننده است. دیجی میلاد برای موارد احتمالی آسیب در حین حمل و نقل و برای جبران خسارت خریداران نیاز به صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده مبنی بر ایجاد و میزان خسارت وارده دارد تا بتواند برای پیگیری خسارت از شرکت حمل کننده اقدام کند. در نظر داشته باشید که در صورت آسیب احتمالی در حین حمل ، خریدار موظف است از دریافت کالا از شرکت جمل کننده خودداری کند. همچنین پس از مطلع ساختن دیجی میلاد از خسارت وارده می بایست کالا را با تمامی ضمائم از جمله جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور و تمامی لوازم جانبی به دفتر دیجی میلاد عودت نماید.